Dzisiaj wszystkie smutki precz, święto Dziadków ważna rzecz

11 stycznia przedszkolny hol wypełniony był po brzegi.

Babcie i dziadziusiowie przybyli do swoich wnucząt, aby wspomnieć jeszcze raz niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Grupa 5 i 6 latków pod czujnym okiem pań wystawiła jasełka.

ARCHIPELAG SKARBÓW

W dniach 3 i 4 stycznia uczniowie klasy VIII oraz klas III gimnazjum odbyli fascynującą podróż w poszukiwaniu skarbów. Poszukiwali szczęścia, miłości, pasji, przewodnika... Odkrywali marzenia, swoją seksualność. Poznawali siebie i próbowali zapanować nad trudnymi emocjami..

W-F na sniegu

Klasa 4 wraz z wychowawcą w ramach zajęć wychowania fizycznego uczestniczyła w zabawach i grach na śniegu. Uczniowie dobrze się bawili wykonując różne zadania w zespołach ćwiczebnych. Kolejno zjeżdżali na sankach i wszystkim tym co z sobą przynieśli.

Bal karnawałowy został przeniesiony

na 23 lutego 2019 r.