ŚWIĘTO SZKOŁY

17 maja 2019 r. Szkoła Podstawowa nr 2 w Krościenku n. D obchodziła Święto Szkoły. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. Następnie wszyscy udali się do budynku SP2, gdzie odbyła się uroczysta akademia.

Pokaż a zapamiętam, pozwól wziąć udział a zrozumiem…. czyli KLASA 1 i 2 POZNAJE ZAWODY

Czy ta praca jest trudna? Czy lubi pani swoje zajęcia? Czy trudno jest być wójtem? Ile osób pracuje w hotelu, czym się zajmują? Co robi dyrektor banku? Z tymi i wieloma innymi pytaniami musieli się zmierzyć pracownicy Poczty Polskiej w Krościenku nad Dunajcem...

„Przerwa na czytanie"

13 maja 2019 r. w naszej szkole, podobnie jak wielu innych placówkach, została podjęta akcja „Przerwa na czytanie" organizowana w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. W „Przerwie na czytanie" wzięło udział 110 uczniów i 2 nauczycieli.