W królestwie matematyki

Nasza szkolna zabawa z matematyką rozpoczęła się 12 marca, a więc w dzień, w którym na całym świecie matematyka ma swoje święto. W tym dniu uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią odwiedzili uczniów z klasy I oraz uczniów klas starszych, by zachęcić ich do gier, zabaw i łamigłówek matematycznych.

DZIEŃ KOBIET w SP2

Zespół "Zbrucz" z Ukrainy

7 marca w naszej szkole gościliśmy zespół „Zbrucz” z Tarnopola. Zespół zaprezentował znane ukraińskie pieśni ludowe oraz oczarował wspaniałym tańcem gruzińskim i cygańskim. Nie zabrakło też tańca nowoczesnego z elementami akrobatyki.

KARNAWAŁ W PRZEDSZKOLU

4 marca do naszego przedszkola przybyła cała plejada bajkowych postaci: księżniczki, wróżki, zwierzątka, superbohaterowie i wiele innych. Na wszystkie dzieci czekała wspaniała zabawa, prowadzona przez pirata-animatora z firmy ,,Planeta zabawy".