KOMERS 2019

ZAKOŃCZENIE ROKU

Kolejny rocznik opuścił mury naszej szkoły. Podsumowaniem minionego roku zajął się Pan Dyrektor, który z satysfakcją przedstawił sukcesy i doskonałe wyniki nauczania, wspólnie z  wychowawcami, nagradzając najlepszych uczniów książkami i dyplomami. Ponadto nagrodę Wójta...

Wymiana 2019

Po raz szósty gościliśmy od 2 czerwca do 9 czerwca 2019 roku w naszej szkole młodzież z Meiningen. Już pierwszego dnia rozpoczęliśmy pracę nad integracją zespołu. Pomogła nam w tym gra terenowa. Wspólnie z partnerami poznawaliśmy Krościenko.

Gratulacje dla Tomasza Opyda!

Tomasz Opyd posiada znakomitą wiedzę geograficzną, którą zaprezentował  w międzygminnych konkursach. Zdobył tytuł laureata w VI edycji Konkursu „Poznajemy nasze lasy i ojczystą przyrodę” i otrzymał statuetkę sowy, pokonując tym samym 1099 uczniów z 74 zgłoszonych szkół. Zajął też, I miejsca w XXIV edycji „Konkursu wiedzy o Pieninach” z części przyrodniczo – geograficznej.      W. Dolańska