Szkoła Podstawowa nr 2

Akademia - 100-lecie odzyskania niepodległości

 

W piątek 9 XI cała szkolna społeczność wzięła udział w uroczystej akademii, zaś w niedzielę 11 XI uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w kościele parafialnym zaprezentowali licznie zgromadzonej po mszy św. społeczności Krościenka program  słowno-muzyczny.

Szczawnicki Bieg Niepodległości

 

Szczawnicki Bieg Niepodległości zgromadził 382 osoby, rywalizujące w 8 kategoriach wiekowych na poszczególnych dystansach. Najmłodsi biegacze mieli do pokonania dystans 300 m, natomiast  najstarszych miłośników biegania czekał dystans około 5800 m.

Kolejny dzień obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości

 


Zazwyczaj bywa tak, że gdy skończy się środa, rozpoczyna się dzień następny, a konkretnie – czwartek. Tak się stało i w tym tygodniu. O północy rozpoczął się czwartek, kolejny dzień święta niepodległości w naszej szkole. 

Obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę

 

Ponoć największym problemem z którym zmaga się żeńska piłka nożna jest to,  że wszystkie 11 pań, które grają w jednej drużynie musi się ubrać w dokładnie ten sam sposób. Są jednak takie barwy,  w które każdy z nas: sportowcy, kibice, starsi i młodsi ubierają z dumą i wielką chęcią...