Szkoła Podstawowa nr 2

Przedszkolny konkurs recytatorski


We wtorek 24 kwietnia przedszkolaki rywalizowały w konkursie recytatorskim o zakwalifikowanie się do III Gminnego Konkursu Recytatorskiego.


Występy dzieci oceniała komisja w składzie: Pani Barbara Kruszewska, Pani Olimpia Walkowska oraz Pani Anna Piszczek. Jury pod uwagę brała interpretację utworu, znajomość tekstu oraz ogólny wyraz artystyczny. Dzieci były bardzo dobrze przygotowane, jednak do głównego etapu konkursu mogło zakwalifikować się po dwoje najlepszych z każdej grupy wiekowej.


Grupa 3-latki: Aleksandra Wojtaszek oraz Magdalena Gabryś

Grupa 4-latki: Magdalena Kacwin oraz Emilia Knutelska

Grupa 5-latki: Łukasz Regiec oraz Tomasz Ligas

Grupa 6-latki: Karol Rajczak oraz Filip Błażusiak


Tekst i zdjęcia M.Wojtarowicz – pedagog szkolny