Szkoła Podstawowa nr 2

Zabawa Andrzejkowa


W rytmie muzyki lat 80. i 90. ubiegłego wieku młodzież naszej szkoły spędziła swoją zabawę andrzejkową. Szkolna dyskoteka odbyła się w czwartek 29 listopada. Co ambitniejsi uczniowie postarali się nawet o takie wystylizowanie swojego ubioru, by ten jak najbardziej odpowiadał modzie wspomnianych wyżej lat. Gdy czas zabawy już się dopełniał uczniowie z wielką niechęcią opuszczali taneczny parkiet, który przez cały czas trwania dyskoteki był przez nich – dosłownie i bez przesady – oblegany. W ten sposób, czyli tanecznym krokiem, nasi uczniowie świętowali ostatnie dni przed rozpoczęciem Adwentu. Teraz, gdy on już się zaczął, nikomu nie w głowie potańcówki i swawole. Czas wziąć się do roboty i dobrze przygotować swoje serce na narodzenie się Boga pośród nas!


Ks. K. Pach