Szkoła Podstawowa nr 2

Wigilia w przedszkolu


19 grudnia w naszym przedszkolu zapanował świąteczny nastrój. W tym dniu odbyła się wspólna Wigilia. Wszystkie grupy wraz z pracownikami przedszkola spotkały się na holu, który wcale nie wyglądał tak jak zawsze. Połączone stoliki nakryte białymi obrusami, stroiki świąteczne, w tle rozbrzmiewała melodia kolęd. Dzieci spoglądały z zachwytem na zapaloną w kącie choinkę. Wszystkiemu towarzyszyła wyjątkowa oprawa muzyczna krościeńskich górali. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń. Wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, jak również rozmowy przy wigilijnym stole wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości.


Pragniemy serdecznie podziękować kapeli góralskiej za uświetnienie swoim śpiewem tych wyjątkowych chwil.Nauczycielki wychowania przedszkolnego