Szkoła Podstawowa nr 2

Dzisiaj wszystkie smutki precz, święto Dziadków ważna rzecz


11 stycznia przedszkolny hol wypełniony był po brzegi. Babcie i dziadziusiowie przybyli do swoich wnucząt, aby wspomnieć jeszcze raz niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Grupa 5 i 6 latków pod czujnym okiem pań wystawiła jasełka. W betlejemskiej scenerii i barwnych strojach przedszkolaki  wcieliły się w rolę Maryi, Józefa, pasterzy, aniołów, króli  a nawet dzieci z różnych kontynentów. Zebrani goście z zachwytem wpatrywali się w swoje wnuki,  w tak niecodziennym wydaniu. Po występie dzieciaki wręczyły upominki, które wykonały z pomocą pań. 


Wszystkim babciom i dziadkom z okazji zbliżającego się ich święta życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń i radości każdego dnia.Nauczycielki wychowania przedszkolnegoWięcej zdjęć można obejrzeć pod linkiem :

https://drive.google.com/open?id=16dDlGBR6kLu4g9U7ek-nH-kkkLfw6MVY

Autor zdjęć : Anna Grywalska