Szkoła Podstawowa nr 2

KARNAWAŁ W PRZEDSZKOLU


4 marca do naszego przedszkola przybyła cała plejada bajkowych postaci: księżniczki, wróżki, zwierzątka, superbohaterowie i wiele innych. Na wszystkie dzieci czekała wspaniała zabawa, prowadzona przez pirata-animatora z firmy ,,Planeta zabawy".


Przedszkolaki brały udział w zabawach z chustą animacyjną, układach tanecznych i konkursach. Pod koniec zabawy czekała na nich wspaniała niespodzianka, występ pirata na poweriserach czyli skaczących szczudłach oraz pokaz dużych baniek mydlanych. Podziwianie barwnych baniek sprawiło  dzieciom wiele radości, ale jeszcze przyjemniejsze było  bieganie za nimi i ich łapanie. Po zakończonym pokazie dzieciaki udały się do przedszkola na słodki poczęstunek.

Anna Dybała


Zapraszamy do obejrzenia relacji z balu pod linkiem:


https://drive.google.com/drive/folders/1EYrrbGcs-3kmTKM5YST4zUGQdYM-HtjM?usp=sharing