Szkoła Podstawowa nr 2

Sport w naszej szkole /akt./

Sport w naszej szkole /akt./

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem, uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-...

Czytaj więcej

Projekty unijne

Projekty unijne

W październiku 2011 r. Gmina Krościenko nad Dunajcem przystąpiła do realizacji kolejnego projektu...

Czytaj więcej

Koło Filmowe

Koło Filmowe

  Projekty unijne

Czytaj więcej

VI Dni Jana Pawła II


 

8 listopada delegacja Publicznego Gimnazjum w Krościenku n. Dunajcem wraz z pocztem sztandarowym wzięła udział w VI Dniach Jana Pawła II zorganizowanych przez Podhalańską Państwową Szkołę Zawodową w Nowym Targu. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kościele św. Katarzyny, po czym zaproszeni goście udali się do Auli PPWSZ, gdzie o godz. 11.00 została zainaugurowana konferencja naukowa. Tematy wystąpień koncentrowały się wokół głównego zagadnienia sesji, a mianowicie godności człowieka w świetle nauczania i twórczości literackiej Jana Pawła II. Na zakończenie zebrani wysłuchali koncertu franciszkańskiego zespołu Fioretti.