Szkoła Podstawowa nr 2

Sport w naszej szkole /akt./

Sport w naszej szkole /akt./

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem, uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-...

Czytaj więcej

Projekty unijne

Projekty unijne

W październiku 2011 r. Gmina Krościenko nad Dunajcem przystąpiła do realizacji kolejnego projektu...

Czytaj więcej

Koło Filmowe

Koło Filmowe

  Projekty unijne

Czytaj więcej

DZIEŃ SPORTU - spotkanie z Pawłem Bafią


Ok godz. 9.00 grupa chętnych uczniów wzięła udział w spływie pontonowym ze Szczawnicy do Krościenka. Pozostali uczniowie, zebrali się na bulwarach i rozegrali mecz piłki plażowej.


Ok. godziny 10:30  na stadionie klubu sportowego „Sokolica” Paweł Bafia wraz z Martinem Pierzchałą przeprowadzili warsztaty XMA oraz pokaz akrobatyczny. Następnie rozpoczęła się rywalizacja w grach rekreacyjno - sportowych na poziomie klas I, II, III. Wszystkie zespoły dostały nagrody ufundowane przez Radę Rodziców PG.  Po zabawach wystąpił szkolny zespół Black Style promujący taniec nowoczesny. Odbyły się także tańce integracyjne, które prowadził ks. K. Kutek. Kolejną atrakcją w tym dniu był turniej gry balonem napełnionym wodą. Na zakończenie Dnia Sportu uczniowie otrzymali słodką niespodziankę - lody, które ufundowała Pani Maria Kacwin.Nauczyciele wf.