Szkoła Podstawowa nr 2

Sport w naszej szkole /akt./

Sport w naszej szkole /akt./

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem, uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-...

Czytaj więcej

Projekty unijne

Projekty unijne

W październiku 2011 r. Gmina Krościenko nad Dunajcem przystąpiła do realizacji kolejnego projektu...

Czytaj więcej

Koło Filmowe

Koło Filmowe

  Projekty unijne

Czytaj więcej

SUKCESY NASZYCH SZACHISTÓW


„Szachy to sport wymagający dużo pracy i ciężkich treningów…..” tak napisała w liście skierowanym do uczestników II Memoriału Zdzisława Soliwody w Szachach Pani Bożena Soliwoda, życząc równocześnie wszystkim uczestnikom powodzenia i zwycięstw na szachownicy. Pierwszy dzień rozgrywek to Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej. 50 zawodników z Gminy Krościenko nad Dunajcem, Szczawnicy, Frydmana, Klikuszowej, Krakowa usiadło do stołów, gdzie rozgrywki przeprowadzono systemem szwajcarskim. Sędzią głównym zawodów był Jan Zapała z Mszany.


Skład naszej drużyny: Adam Batkiewicz (7a), Jakub Gabryś (7a), Kacper Koper (7a), Dominik Malik (7a), Justyna Musiał (7a), Jan Połtowicz (7a), Ksawery Malik (7a), Patrycja Regiec (4a), Kamil Kubik (2a), Gabriela Marczak (2a), Michał Kołacz (3a), Michał Soliwoda (3a), Kacper Trzęsała (3a), Natalia Bąk (3c), Adam Kozik (3c), Julia Musiał (3c), Julia Jacynik (3c).
Wyniki Igrzyska Dzieci:

1. Styrylski Maciej
2. Zachwieja Tomasz
3. Kurnyta Oliwier
4. Oleksy Karol
5. Regiec Patrycja


Więcej informacji o wynikach:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5757/results.html?l=pl&tb=10_Wyniki Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

1. Pudzisz Beata    
2. Krzyszkowski Jan    
3. Bąk Natalia        
4. Wolski Piotr        
5. Biziak Mikołaj


Więcej informacji o wynikach:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5758/results.html?l=pl&tb=14_


P. Krążek

(na podst. inf. ze strony kroscienko-nad-dunajcem.pl)