Szkoła Podstawowa nr 2

VIII edycja konkursu o tytuł Mistrza Ortografii


 

Już po raz ósmy w Publicznym Gimnazjum odbył się szkolny etap konkursu o tytuł "Mistrza Ortografii". W sumie wystartowało 26 uczniów z klas I-III, którzy zmagali się z tekstem o "Ryżym chudzielcu..." Po ocenie prac, jury pod przewodnictwem p. Marii Kurpiel ustaliło listę laureatów:

I miejsce - Katarzyna Voncina - kl. III b
II miejsce - Andrzej Borkowski - kl. III c
III miejsce - Szymon Trybała - kl. I b

IV miejsce - Aleksandra Midro - kl. I c
V miejsce - Zygmunt Soliwoda - kl. II a

Gratulujemy i informujemy, iż zdobywcy dwóch pierwszych miejsc będą reprezentowali naszą szkołę w powiatowym konkursie ortograficznym organizowanym w maju 2012 r. przez Podhalańską Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nowym Targu.

 

Mistrz OrtografiiMistrz Ortografii