Szkoła Podstawowa nr 2

Sport w naszej szkole /akt./

Sport w naszej szkole /akt./

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem, uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-...

Czytaj więcej

Projekty unijne

Projekty unijne

W październiku 2011 r. Gmina Krościenko nad Dunajcem przystąpiła do realizacji kolejnego projektu...

Czytaj więcej

Koło Filmowe

Koło Filmowe

  Projekty unijne

Czytaj więcej

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W NOWYM TARGU


Gabrysia Dyda zdobyła złoto w skoku w dal, osiągając wynik 4,18m.



Magdalena Knutelska z wynikiem 8,41m zdobyła srebro w pchnięciu kulą.



W sztafecie 4x100m chłopcy zajęli 2 miejsce przegrywając jedynie o 38 setnych!. 


Skład sztafety chłopców: Antek Plewa, Sebastian Pawlikowski, Daniel Klos, Mateusz Ćwiertniewicz.



Gabrysia Dyda zdobyła także srebro w biegu na 100m, osiągając wynik 14,55s



Agnieszka Kołek zajęła 2 miejsce w biegu na dyst. 300 m, uzyskując wynik 50,45s. (pierwsze to 50,20)



Srebro w skoku w dal zdobył Mateusz Ćwiertniewicz z wynikiem 5,33m



Brąz w skoku w dal - Agnieszka Kołek - 4,15m



3 miejsce w skoku w dal dla Sebastiana Pawlikowskiego - 4,97m



Uczniowie będący w pierwszej dziesiątce w poszczególnych konkurencjach, byli to: Anna Śledź, w biegu na dyst. 100m; Magdalena Dyda, w biegu na dyst. 300m; Justyna Musiał, w biegu na dyst. 600m; Natalia Bąk, - skok w dal. 100m; Mariola Krężel, w pchnięciu kulą; Mateusz Ćwiertniewicz – 4 miejsce w biegu na 100m; Daniel Klos, Sebastian Pawlikowski, Michał Kacwin - bieg na dyst. 100m; Michał Kacwin 6 miejsce w skoku w dal; Antoni Plewa - 300m i pchniecie kulą; Maciej Knutelski, Bartosz Kozłecki oraz Antoni Ligas - 4, 5 i 6 miejsce w biegu na dyst. 1000 m; Daniel Klos - 4 miejsce w pchnięciu kulą. Jakub Mszanik - pchnięcie kulą.



W klasyfikacji zespołowej chłopcy zajęli 2 miejsce uzyskując tyle samo punktów co drużyna z pierwszego miejsca (czyli ex aequo pierwsze!). Dziewczęta zajęły 1 miejsce (na 12 szkół)



SZCZEGÓŁOWE WYNIKI (pdf)



Gabriela Dyda, Agnieszka Kołek, Małgorzata Knutelska, Mateusz Ćwiertniewicz oraz Sebastian Pawlikowski  będą reprezentować 18 października powiat nowotarski na zawodach wojewódzkich w Tarnowie.


Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.


nauczyciele wf