Szkoła Podstawowa nr 2

Sport w naszej szkole /akt./

Sport w naszej szkole /akt./

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem, uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-...

Czytaj więcej

Projekty unijne

Projekty unijne

W październiku 2011 r. Gmina Krościenko nad Dunajcem przystąpiła do realizacji kolejnego projektu...

Czytaj więcej

Koło Filmowe

Koło Filmowe

  Projekty unijne

Czytaj więcej

Kreatywny czyli pomysłowy!


Co to jest kreatywność i dlaczego jest ważne, by być kreatywnym, wiedzą wszyscy uczniowie klasy I. Wiedzą, że dzięki kreatywności potrafimy łatwiej rozwiązywać problemy, mamy wiele nowych pomysłów i skojarzeń. Wiedzą też, że kreatywność to cecha, którą się rozwija. Przyniesione prace uczniów, świadczą o tym, że uczniowie potrafią twórczo pracować i są bardzo kreatywni:)


Bożena Chlebek

wychowawczyni klasy I