Szkoła Podstawowa nr 2

II miejsce Dziewczyn - Piłka nożna halowa


I mecz ułożył się nie korzystnie dla naszej drużyny. Mimo wyrównanego pojedynku popełniliśmy za dużo błędów w obronie i  przegraliśmy zasłużenie  0-3 z Tylmanową. W II meczu pokazaliśmy ambicję, dobrą piłkę,  wolę walki i chęć zwycięstwa pokonując Maniowianki 1-0. Ostatni mecz pod dyktando Gospodyń i tym samym pewne zwycięstwo naszych dziewczyn z Łapszami 3-0. Ośrodek Pieniny na zawodach Powiatowych reprezentować będą dziewczyny z Tylmanowej i Krościenka.


Gratulujemy wygranym drużynom


Wyniki:

1. Łapsze - Maniowy               0-5

2. Krościenko- Tylmanowa  0-3

3. Łapsze- Tylmanowa            0-1

4. Krościenko- Maniowy     1-0

5. Krościenko- Łapsze         3-0

6. Tylmanowa- Maniowy         2-2Skład Reprezentacji Szkoly Podstawowej nr 2 w Krościenku n. D:

Gabriela Marczak, Kinga Jaworska, Gabriela Dyda, Natalia Bąk,  Agnieszka Kołek,

Jankowska Klaudia,  Zborowska Natalia, Kamila Głuc, Aleksandra Wolska,  Kinga Gabryś


M. Gaweł