Szkoła Podstawowa nr 2

Finały Wojewódzkie Indywidualnej Ligi Lekkoatletycznej


18.10.2017 w Tarnowie odbyły się Finały Małopolskich Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej. Do zawodów wojewódzkich zakwalifikowali się :


Gabriela Dyda - 100m, skok w dal


Kołek Agnieszka- skok w dal


Knutelska Małgorzata – pchnięcie kulą 3 kg


Ćwiertniewicz Mateusz- skok w dal, sztafeta 4x 100 m


Sebastian Pawlikowski- skok w dal


Kacwin Michał- sztafeta 4x 100 m


Klos Daniel – sztafeta 4x 100m


Piękna pogoda sprzyjała lekkoatletom, którzy licznie zgromadzili się na stadionie lekkoatletycznym  Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnowie  przy ul. Piłsudskiego 32. Wspaniała organizacja,  dreszczyk emocji, adrenalina i zacięta rywalizacja  do ostatnich chwil, towarzyszyła młodzieży z całego województwa małopolskiego. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Krościenku n. D, którzy poprawili swoje dotychczasowe rekordy życiowe  zdobywając tym samym wysokie miejsca w szerokiej stawce zawodników.


W stawce 40 zawodniczek w konkurencji skok w dal Gabriela Dyda zajęła 9 miejsce z wynikiem 4,30m i tym samym ustanowiła swój nowy rekord życiowy co jest również nowym rekordem Szkoły.


Agnieszka Kołek w swoim biegu na 300m ustanowiła również nowy rekord życiowy i szkoły z wynikiem 50:41


Ćwiertniewicz Mateusz i Sebastian Pawlikowski zajęli 8 miejsce w gronie 31 zawodników a wynikiem 5,33 ustanowili nowe rekordy życiowe.