Szkoła Podstawowa nr 2

Sport w naszej szkole /akt./

Sport w naszej szkole /akt./

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem, uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-...

Czytaj więcej

Projekty unijne

Projekty unijne

W październiku 2011 r. Gmina Krościenko nad Dunajcem przystąpiła do realizacji kolejnego projektu...

Czytaj więcej

Koło Filmowe

Koło Filmowe

  Projekty unijne

Czytaj więcej

Wycieczka koła turystycznego


O 07:30 wszyscy zebraliśmy się na rynku w Krościenku, po czym pojechaliśmy busem do Szczawnicy, skąd wyruszyliśmy niebieskim szlakiem na Przehybę. W dwie godziny znaleźliśmy się w schronisku na szczycie, gdzie mieliśmy przerwę. Po przerwie ruszyliśmy czerwonym szlakiem na Radziejową. Pomimo, że schodziliśmy bardzo stromą ścieżką to każdy dał radę. Zaoszczędziliśmy 1,5h idąc na skróty lasem, przy okazji dobrze się bawiąc. Pomimo, że przez mgłę nie mieliśmy najlepszych widoków, to sądzę,że wycieczka była udana.


Anna Plewa