Szkoła Podstawowa nr 2

Sport w naszej szkole /akt./

Sport w naszej szkole /akt./

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem, uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-...

Czytaj więcej

Projekty unijne

Projekty unijne

W październiku 2011 r. Gmina Krościenko nad Dunajcem przystąpiła do realizacji kolejnego projektu...

Czytaj więcej

Koło Filmowe

Koło Filmowe

  Projekty unijne

Czytaj więcej

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach


Organizatorem etapu powiatowego był jak co roku Józef Dyda, koordynator sportu w Powiatowym Centrum Kultury. Sędzią głównym turnieju był Jan Zapała. Liczba rund: 7, system rozgrywek: szwajcarski, tempo 2x15'.W klasyfikacji dziewcząt brązowy medal wywalczyła Natalia Bąk. Tuż za podium znalazła się Julia Musiał.
W kategorii chłopców najlepiej spisał się Michał Soliwoda zajmując 6 miejsce. W pierwszej dziesiątce znalazł się także Adm Batkiewicz.Skład drużyny z Krościenka: Natalia Bąk, Julia Musiał, Gabriela Marczak, Michał Soliwoda, Adam Batkiewicz, Kacper Koper, Kazimierz Gabryś, Ksawery Malik, Jan Połtowicz, Jakub Gabryś, Michał Kołacz, Dominik Malik, Łukasz Gabryś, Michał Kozielec.


P. Krażek