Szkoła Podstawowa nr 2

Sport w naszej szkole /akt./

Sport w naszej szkole /akt./

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem, uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-...

Czytaj więcej

Projekty unijne

Projekty unijne

W październiku 2011 r. Gmina Krościenko nad Dunajcem przystąpiła do realizacji kolejnego projektu...

Czytaj więcej

Koło Filmowe

Koło Filmowe

  Projekty unijne

Czytaj więcej

Powiatowe zawody w pływaniu indywidualnym


Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie podczas Powiatowych zawodów w pływaniu indywidualnym w Nowym Targu. Wicemistrzynią Powiatu na 50m  stylem grzbietowym została Patrycja Gabryś. IV miejsce zajęła Dyda Gabriela.


Magdalena Dyda i Olga Kowalska zajęły odpowiednio V i VI miejsce w stylu dowolnym. Kacper Koper V w stylu grzbietowym.Skład naszej Drużyny to: Regiec Patrycja, Gabryś Patrycja, Gabriela Dyda, Magdalena Dyda, Olga Kowalska, Koper Kacper.M. Gaweł