Szkoła Podstawowa nr 2

Sport w naszej szkole /akt./

Sport w naszej szkole /akt./

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem, uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-...

Czytaj więcej

Projekty unijne

Projekty unijne

W październiku 2011 r. Gmina Krościenko nad Dunajcem przystąpiła do realizacji kolejnego projektu...

Czytaj więcej

Koło Filmowe

Koło Filmowe

  Projekty unijne

Czytaj więcej

Warto pomagać!!!


Kolejny raz uczniowie naszej szkoły nie zawiedli. Apel potrzebujących nigdy nie jest nam obojętny, dlatego też, kiedy zwrócono się do nas z prośbą o przeprowadzenie zbiórki dla chorych dzieci ze szpitala w Krakowie- Prokocimiu, nie zastanawialiśmy się ani chwili. Zbieraliśmy książeczki, gry, artykuły higieniczne, kocyki, pieluszki jednorazowe, kredki, kolorowani, bloki i wiele innych rzeczy, które chociaż na chwilę pozwoliło zapomnieć dzieciom w szpitalu o bólu. Zaangażowanie wszystkich uczniów przerosło nasze oczekiwania. Do Prokocimia zostały przekazane 3 ogromne kartony.


Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i nadal liczymy na Wasze wsparcie…..


J. Pyrdoł