Szkoła Podstawowa nr 2

Awans dziewcząt do powiatu - piłka siatkowa


Wyniki dziewcząt:

1 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Ochotnica Górna

2 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Nr2 Krościenko n. D

3 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Nr 2 Szczawnica

4 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Maniowy

5 MIEJSCE Zespół Szkolno Przedszkolny Frydman


Skład drużyny dziewcząt: Natalia Bąk, Gabriela Dyda, Patrycja Gabryś, Kamila Głuc, Justyna Hryc, Agnieszka Kołek, Zofia Maciaś, Gabriela Marczak, Gabriela Myjak, Anna Pichniarczyk, Anna Plewa, Anna Śledź.

Opiekun: Jolanta Ciesielka


Wyniki chłopców:

1 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Nr 2 Szczawnica

2 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Ochotnica Górna

3 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Krościenko n. D

4 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne

5 MIEJSCE Szkoła Podstawowa Łapsze NiżneSkład drużyny chłopców: Mateusz Batkiewicz, Jakub Bednarczyk, Mateusz Ćwiertniewicz, Hubert Dyda, Kacper Gabryś, Dawid Knapczyk, Maciej Knutelski, Antoni Ligas, Dawid Oleś, Szymon Plewa, Karol Sioła.

Opiekun: Michał Gaweł


P.Krążek