Szkoła Podstawowa nr 2

Sport w naszej szkole /akt./

Sport w naszej szkole /akt./

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem, uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-...

Czytaj więcej

Projekty unijne

Projekty unijne

W październiku 2011 r. Gmina Krościenko nad Dunajcem przystąpiła do realizacji kolejnego projektu...

Czytaj więcej

Spotkanie z policjantami w klasie IV


W dniu 17.01.2017r. funkcjonariusze Komisariatu Policji w Krościenku n.D, asp.szt Krzysztof Dolański, oraz asp.szt Maciej Kozłecki  przeprowadzili spotkanie z uczniami klasy IV. W trakcie spotkania poruszone zostały tematy z zakresu zagrożenia w sieci, bezpiecznego poruszania się po drodze, obowiązku używania elementów odblaskowych, oraz bezpieczeństwa w związku ze zbliżającymi  się feriami zimowymi.


W trakcie spotkania uczniom zostały wręczone  elementy odblaskowe w postaci opasek przekazanych przez Urząd Gminy Krościenko n.D.


W. Dolańska