Szkoła Podstawowa nr 2

Sport w naszej szkole /akt./

Sport w naszej szkole /akt./

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem, uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-...

Czytaj więcej

Projekty unijne

Projekty unijne

W październiku 2011 r. Gmina Krościenko nad Dunajcem przystąpiła do realizacji kolejnego projektu...

Czytaj więcej

Koło Filmowe

Koło Filmowe

  Projekty unijne

Czytaj więcej

Dzień Babci i Dziadka


Tradycją już jest, że dzieci z punktu przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 2 w Krościenku n.D przygotowują występy na Dzień Babci i Dziadka. Tak też było we wtorek, 30 stycznia, kiedy to dzieci zachwyciły swoim występem blisko 100 zaproszonych gości.


Przedszkolaki zaprezentowały piosenki, wiersze, tańce oraz śpiew, a gości witał dyrektor szkoły Krzysztof Koper.  Po występach, nagrodzonych gromkimi brawami, dzieci wręczyły swoim dziadkom prezenty. Spotkanie przebiegało w serdecznej i radosnej atmosferze. Dzieci były świetnie przygotowane, a na zakończenie na  babcie i dziadów czekał słodki poczęstunek.


Oprac. i zdjęcia M.Wojtarowicz