Szkoła Podstawowa nr 2

„Ogród miłości zakwita w sercu babci i dziadka”


Pod takim hasłem odbyło się wielkie święto w naszej szkole, a mianowicie Dzień Babci i Dziadka.  Przedstawienie,  wierszyki, dyplomy i medale „Super Babci” i „Super Dziadka”, mnóstwo pozytywnych emocji i wzruszeń towarzyszyło nam 2 lutego. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez przygotowany program artystyczny mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Tę wyjątkową uroczystość przygotowali uczniowie klasy pierwszej  i czwartej wraz z wychowawczyniami i rodzicami.


Jeszcze raz wyrażając nasze podziękowanie i podkreślając rolę dziadków w naszym życiu, chcemy dołączyć ciepłe słowa o babcinym oddaniu i dziadkowej miłości. Powtórzymy za Rudolphem Giuliani „To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.Wiesława Dolańska – wych. Klasy IV

Bożena Chlebek – wych. Klasy I