Szkoła Podstawowa nr 2

W karnawale bawić się trzeba!


Po ciężkiej pracy w I półroczu,  uczniowie naszej szkoły,  klasy I i IV, niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz zabawę karnawałową, która tym razem odbyła się poza szkołą.


Dnia 7 lutego naszym uczniom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. O godzinie 9:00 wyjechaliśmy spod szkoły, by udać się na zabawy i wygibasy karnawałowe. Wszyscy wiemy, że w karnawale bawić się trzeba, tego nie musimy nikomu przypominać! Sala zabaw „Nibylandia”, do której  udaliśmy się czekała już przygotowana na nasz przyjazd. Były balony, poczęstunek i oczywiście tańce. Pani animatorka zabaw i tańców świetnie rozkręciła nawet tych, którym nie bardzo chciało się tańczyć.


Ach! Co to był za dzień! W przerwie pomiędzy tańcami nasi uczniowie szaleli w sali zabaw: wieża spider, zjazd tyrolkowy oraz tor saneczkowy - to tylko niektóre z atrakcji z których korzystali. Czy im się podobało? Możecie sami zobaczyć. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.


Wiesława Dolańska – wychowawca klasy IV

Bożena Chlebek – wychowawca klasy I