Szkoła Podstawowa nr 2

KONCERT WALENTYNKOWY


Na scenie w "darze serca" zaprezentowali się  uczniowie i absolwenci Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Krościenku n.D. Koncert mimo, że odbywa się już po raz czwarty w tym roku był wyjątkowy, a to dlatego, że dwie szkoły wspólnie dziękowały tym osobom które na co dzień je wspierają.


Ponadto w programie nie zabrakło podziękowań zarówno od dyrektora krościeńskiego liceum p. Roberta Dębskiego i szkoły podstawowej p. Krzysztofa Kopra. Dopełnieniem walentynkowego wieczoru był występ rapera i wokalisty Kudłaty SoundSystem, który w trakcie występów nagrywa za pomocą looperów swój beatbox i wokal tworząc hybrydę muzyki rap, rock, reggae, dnb. Z grupą Folk Power, która także wystąpiła na scenie podczas koncertu, pracuje nad płytą łączącą folk i rap.


Na zakończenie w parodii znanego przeboju Luisa Fonsi - Échame La Culpa ft. Demi Lovato w wersji pt. "Bożena" wystąpili p. Mariola Mikłusiak wraz z ks. Krzysztofem Kutkiem, którzy bisowali oklaskującej ich publiczności.Zabawę zorganizowali i czuwali nad całością opiekunowie samorządów szkolnych p. Anna Dudek i ks. Krzysztof Kutek. Jak na ostatnie dni karnawału przystało na gości czekały do degustacji oczywiście pączkitekst i zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz