Szkoła Podstawowa nr 2

Sport w naszej szkole /akt./

Sport w naszej szkole /akt./

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem, uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-...

Czytaj więcej

Projekty unijne

Projekty unijne

W październiku 2011 r. Gmina Krościenko nad Dunajcem przystąpiła do realizacji kolejnego projektu...

Czytaj więcej

Koło Filmowe

Koło Filmowe

  Projekty unijne

Czytaj więcej

FESTIWAL ZAWODÓW 2018…. Też tam byliśmy….23 marca 2018r. grupa trzecioklasistów biorących udział w projekcie „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II” wzięła udział w Festiwalu Zawodów w hali Expo w Krakowie.


Była to już szósta edycja, ale ciesząca się największą popularnością, ponieważ ponad 16 tysięcy małopolskich uczniów obejrzało prezentacje szkół średnich i uczelni wyższych. Uczniowie mogli nie tylko oglądać stoiska, ale również brać udział w warsztatach, skosztować wyrobów szkół gastronomicznych, podziwiać kelnerskie czy barmańskie umiejętności uczniów prezentujących konkretne szkoły, a nawet wyjść z pięknie uczesaną fryzurą czy makijażem- wszystko po to, by zachęcić absolwentów gimnazjów do wyboru tego, a nie innego zawodu. Szkoły na prezentację znalazły wiele ciekawych sposobów.


Wyjazd odbył się dzięki funduszom z projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II”.Tekst Joanna Pyrdoł

Zdjęcia M.Wojtarowicz