Szkoła Podstawowa nr 2

Sport w naszej szkole /akt./

Sport w naszej szkole /akt./

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem, uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-...

Czytaj więcej

Projekty unijne

Projekty unijne

W październiku 2011 r. Gmina Krościenko nad Dunajcem przystąpiła do realizacji kolejnego projektu...

Czytaj więcej

Koło Filmowe

Koło Filmowe

  Projekty unijne

Czytaj więcej

Szkoły średnie zaprezentowały się przed gimnazjalistamiNiedługo przed uczniami ostatnich klas gimnazjum egzaminy, po których będą musieli podjąć bardzo ważną decyzję - gdzie rozpocząć naukę ponadgimnazjalną?


We wtorek 27 marca w Publicznym Gimnazjum w Krościenku swoją ofertę edukacyjna prezentowały szkoły średnie z Krościenka, Szczawnicy i Starego Sącza. - Mam nadzieję, że spotkania z poszczególnymi szkołami będą owocne i pomogą Wam w podjęciu decyzji – mówił do trzecioklasistów dyrektor szkoły Krzysztof Koper.


Gimnazjaliści do egzaminów przystąpią już 18, 19 i 20 kwietnia br.Oprac. i zdjęcia M.Wojtarowicz – pedagog szkolny