Szkoła Podstawowa nr 2

Sport w naszej szkole /akt./

Sport w naszej szkole /akt./

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem, uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowo-...

Czytaj więcej

Projekty unijne

Projekty unijne

W październiku 2011 r. Gmina Krościenko nad Dunajcem przystąpiła do realizacji kolejnego projektu...

Czytaj więcej

Koło Filmowe

Koło Filmowe

  Projekty unijne

Czytaj więcej

Dobra-noc sportowo-integracyjna


Spotkanie rozpoczęło się od przygotowania do nocnego odpoczynku. Na kolacyjnym stole zagościła pizza. Po posiłku uczniowie wspólnie z opiekunami spędzili czas grając w siatkówkę i rywalizując drużynowo w grę Kwadrant. Następnie długo było słychać śpiew znanych polskich i zagranicznych przebojów. Był czas na rozmowy, zabawę i opowiadanie dowcipów, ale przede wszystkim na integrację i długie wspólne rozmowy.


Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy spędzili tę noc w szkole, za dobrą zabawę, podziękowania dla opiekunów oraz organizatorów, którzy przygotowali atrakcje tak, by było wesoło, zabawnie i bezpiecznie.Opracowanie i zdjęcia M. Wojtarowicz – pedagog szkolny