Szkoła Podstawowa nr 2

Artykuły

Sukces naszych szachistów - Memoriał Zdzisława Soliwody


Organizatorem turnieju był jak co roku Józef Dyda, koordynator sportu w Powiatowym Centrum Kultury. Sędzią głównym turnieju był Paweł Mroziński - arbiter klasy mistrzowskiej. Liczba rund: 6, system rozgrywek: szwajcarski. W zawodach wzięła udział rekordowa liczba zawodników. Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach uczniowie otrzymali medale i dyplomy, za kolejne miejsca uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa. Za pierwsze miejsce zwycięzcy otrzymali także statuetki.


Jak co roku medale ufundował szachista pan Edward Kordas - Firma ETNA. W ceremonii zakończenia uczestniczyli: Dyrektor SP. Krościenko Małgorzata Koterba, Zygmunt Soliwoda oraz Wójt Gminy Krościenko Jan Dyda.
Medaliści w kategorii dziewcząt z gimnazjów:


2 miejsce- Natalia Bąk - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n.D.


W pierwszej dziesiątce znalazły się także: Julia Musiał oraz Dominika KrólczykMedaliści w kategorii chłopców z gimnazjów:


1 miejsce- Kacper Trzęsała - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n.D. 


W pierwszej dziesiątce znaleźli się także: Remigiusz Topolski, Michał Soliwoda oraz Filip Salamon


Gratulujemy !


P. Krążek