Szkoła Podstawowa nr 2

Wycieczki Koła Młodych Naukowców


Comiesięczne wyjazdy młodych naukowców to nowa propozycja Publicznego Gimnazjum w Krościenku nad Dunajcem dla uczniów szczególnie zainteresowanych naukami przyrodniczymi, chemią, fizyką i matematyką. Tematyczne wizyty na poszczególnych wydziałach krakowskich uczelni wyższych, udział w atrakcyjnych warsztatach i pokazach pomagają rozwijać zainteresowania i poszerzać swoje horyzonty.
          2014/2015                2013/2014            2012/2013


        Wycieczka nr 1             Wycieczka nr 1        Wycieczka nr 1


        Wycieczka nr 2             Wycieczka nr 2        Wycieczka nr 2


                                                                        Wycieczka nr 3


                                                                        Wycieczka nr 4

 

                                                                        Wycieczka nr 5